Home > Hua > Nga Tae, Nga Tae, Nga Rauemi > Tape > 3.75-5-RP45
3.75-5-RP45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 3.75-5-RP45 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 3.75-5-RP45
Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COATED GRY 3 3/4"X 5YDS
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs
Product parameter
Tau Wae 3.75-5-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1984 pcs Pepa Raraunga RP16, 25, 32, 45, 62(F) Series
Kāwai Nga Tae, Nga Tae, Nga Rauemi Whānui 3.75" (95.25mm) 3 3/4"
Whakamahi - Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe -
Te matotoru - te awhi - Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm)
Taerangi Tea 200°F (93°C) Max Tape Tape Double Coated, Double Sided