Home > Hua > Ko nga Kaahera Karauna > Ngā Whakataunga Cable Raraunga > M3CEK-1006R
M3CEK-1006R
M3CEK-1006R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona M3CEK-1006R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae M3CEK-1006R
Kaihanga 3M
Whakaahuatanga IDC CABLE - MKC10K/MC10M/MCE10K
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae M3CEK-1006R Kaihanga 3M
Kāwai Ko nga Kaahera Karauna Whakamahi -
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Pitch - Hononga 0.100" (2.54mm) Pitch - Kaera 0.050" (1.27mm)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 10
Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Polarizing Key Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")