Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Te Whakawhanaunga Free, T > P25LE-060S-DA
P25LE-060S-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona P25LE-060S-DA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae P25LE-060S-DA
Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 60POS .050" GOLD
(I roto i nga Tae Uara)
200 pcs
Product parameter
Tau Wae P25LE-060S-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 60POS .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12102 pcs Pepa Raraunga P25LE Series
Kāwai Hononga, Hononga Momo Waea Ribbon Cable
Waea Wire 30 AWG Raupapa P25LE
Mokowā Haupae - Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111738276
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through, Strain Relief Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG Momo Hoapā Outer Shroud Contact