Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RN73C2A412RBTG me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RN73C2A412RBTG
Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
250 pcs
Product parameter
Tau Wae RN73C2A412RBTG Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103380 pcs Pepa Raraunga RN73 Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±10ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0805
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RN73, Holsworthy
Tuhinga 412 Ohms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W