Home > Hua > Whakawhiti > Tautuhinga Tactile > ADTSM62SV
ADTSM62SV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ADTSM62SV me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ADTSM62SV
Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae ADTSM62SV Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232031 pcs Pepa Raraunga ADTS(6,M), AKTSC6 Series
Kāwai Whakawhiti Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Whakawhiti Mahere 0.25mm Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa ADTS Packaging Bulk
Whakaahuatanga 6.20mm x 6.20mm Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 320gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Tactile Feedback
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 5.00mm