Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0402-56NG1B
S0402-56NG1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona S0402-56NG1B me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae S0402-56NG1B
Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 3376 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
10 pcs
Product parameter
Tau Wae S0402-56NG1B Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3376 pcs Pepa Raraunga S0402 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric)
Rahi / Rahi 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa S0402 Ratonga -
Q @ Freq 21 @ 250MHz Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa S0402-56NG1B 10 BULK
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Alumina
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz Inangarangi 56nH
Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.76mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.7GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 100mA I teie nei - Maama -
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:S0402-56NG2
  • Kaihanga:API Delevan
  • I roto i te Stock:6123
  • Wahanga #:S0402-56NG1
  • I roto i te Stock:6921
  • Wahanga #:S0402-56NF3