Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-221NG3E
S0603-221NG3E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona S0603-221NG3E me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae S0603-221NG3E
Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 2811 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
10 pcs
Product parameter
Tau Wae S0603-221NG3E Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2811 pcs Pepa Raraunga S0603 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric)
Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa S0603 Ratonga -
Q @ Freq 22 @ 100MHz Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa S0603-221NG3E 10 BULK
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Alumina
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 220nH
Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama -