Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-8N2H1S
S0603-8N2H1S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona S0603-8N2H1S me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae S0603-8N2H1S
Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 1409 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
10 pcs
Product parameter
Tau Wae S0603-8N2H1S Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1409 pcs Pepa Raraunga S0603 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±3% Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric)
Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa S0603 Ratonga -
Q @ Freq 24 @ 250MHz Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa S0603-8N2H1S 10 BULK
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Alumina
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz Inangarangi 8.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.8GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Whakatauranga onamata 700mA I teie nei - Maama -
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:S0603-8N2H3
  • Kaihanga:API Delevan
  • I roto i te Stock:7627
  • Wahanga #:S0603-8N2H2
  • I roto i te Stock:7021
  • Wahanga #:S0603-8N2H1