Home > Hua > Maama, Wini > Flet Ribbon Waea > AWG28-20/F-1/300-R
AWG28-20/F-1/300-R
AWG28-20/F-1/300-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona AWG28-20/F-1/300-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae AWG28-20/F-1/300-R
Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CBL RIBN 20COND 0.039 MULTI 50'
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae AWG28-20/F-1/300-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
He Rahinga Kei te wātea 3072 pcs Pepa Raraunga AWG28-xx/F-1/300 Drawing
Kāwai Maama, Wini Waea Wire 28 AWG
Tuhinga 300V Te whakangungu Unshielded
Raupapa AWG Ripa Ripa 0.787" (20.00mm)
Ripa Ripa 0.035" (0.89mm) Ratonga UL Style 2651