Home > Hua > Hononga, Hononga > Nga Poraka Terminal - Wire ki Poari > SCM043000
SCM043000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCM043000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCM043000
Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 4POS 5.08MM ANGLED
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae SCM043000 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 4POS 5.08MM ANGLED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32871 pcs Pepa Raraunga SCM Wire-to-Board Term Blocks
Kāwai Hononga, Hononga Whakamutunga Wire Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Waea Wire 12-28 AWG Tuhinga 300V
Tae - Ngaru - Raupapa SCM
Tono Mata - Rauemi Matawhatu - Te Papa -
Tauranga Tau Taumata 4 Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Tray Tae Mahi 125°C
Tau o Taumata 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakaritea Tae Angled
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon Ngā āhuatanga Interlocking (Side)
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole I teie nei 20A