Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC105B-150
SC105B-150
SC105B-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SC105B-150 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SC105B-150
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae SC105B-150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121654 pcs Pepa Raraunga SC105B Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SC105B Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.9A
I teie nei - Maama 2.27A
Ngā hua e pā ana
SC105-681 Image
  • Wahanga #:SC105-681
  • Kaihanga:Bel
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
  • I roto i te Stock:153580
SC105-560 Image
  • Wahanga #:SC105-560
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
  • I roto i te Stock:150146
SC105B-151 Image
  • Wahanga #:SC105B-151
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
SC105B-390 Image
  • Wahanga #:SC105B-390
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 39UH 1.8A 175 MOHM SMD
SC105B-330 Image
  • Wahanga #:SC105B-330
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 33UH 1.9A 160 MOHM SMD
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
SC105B-101 Image
  • Wahanga #:SC105B-101
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
SC105B-271 Image
  • Wahanga #:SC105B-271
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 270UH 720MA 970 MOHM
SC105B-180 Image
  • Wahanga #:SC105B-180
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
SC105B-100 Image
  • Wahanga #:SC105B-100
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
SC105B-220 Image
  • Wahanga #:SC105B-220
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC105B-221 Image
  • Wahanga #:SC105B-221
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
SC105B-181 Image
  • Wahanga #:SC105B-181
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
SC105B-120 Image
  • Wahanga #:SC105B-120
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
SC105B-331 Image
  • Wahanga #:SC105B-331
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 330UH 660MA 1.26 OHM
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
SC105B-270 Image
  • Wahanga #:SC105B-270
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
SC105B-121 Image
  • Wahanga #:SC105B-121
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM