Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC62LCB-120
SC62LCB-120
SC62LCB-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SC62LCB-120 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SC62LCB-120
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs
Product parameter
Tau Wae SC62LCB-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149045 pcs Pepa Raraunga SC62LCB Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SC62LCB Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 1.33A 160 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.33A
I teie nei - Maama 990mA
Ngā hua e pā ana
SC62LCB-150 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-150
  • Kaihanga:Bel
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 15UH 1.24A 195 MOHM
  • I roto i te Stock:160103
SC62LCB-180 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-180
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM
  • I roto i te Stock:138078
SC62LCB-390 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-390
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 39UH 720MA 585 MOHM
SC62CB-3R3 Image
  • Wahanga #:SC62CB-3R3
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 3.3UH 3.23A 30 MOHM
SC62LCB-270 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-270
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM
SC62LCB-330 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-330
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 33UH 800MA 460 MOHM
SC62LCB-100 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-100
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 10UH 1.41A 134 MOHM
SC62LCB-1R5 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-1R5
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 1.5UH 3.33A 24 MOHM
SC62LCB-2R0 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-2R0
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 2UH 3.33A 30 MOHM SMD
SC62CB-390 Image
  • Wahanga #:SC62CB-390
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 39UH 840MA 306 MOHM
SC62CB-680 Image
  • Wahanga #:SC62CB-680
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 68UH 650MA 588 MOHM
SC62CB-6R2 Image
  • Wahanga #:SC62CB-6R2
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 6.2UH 2.38A 60 MOHM
SC62CB-470 Image
  • Wahanga #:SC62CB-470
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 47UH 760MA 390 MOHM
SC62LCB-220 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-220
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 22UH 990MA 264 MOHM
SC62LCB-3R3 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-3R3
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 3.3UH 2.84A 49 MOHM
SC62CB-560 Image
  • Wahanga #:SC62CB-560
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 56UH 680MA 432 MOHM
SC62CB-820 Image
  • Wahanga #:SC62CB-820
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM
SC62LCB-1R0 Image
  • Wahanga #:SC62LCB-1R0
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 1UH 3.7A 20 MOHM SMD
SC62CB-4R3 Image
  • Wahanga #:SC62CB-4R3
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 4.3UH 3A 39 MOHM SMD
SC62CB-330 Image
  • Wahanga #:SC62CB-330
  • Whakaahuatanga:FIXED IND 33UH 940MA 244 MOHM