Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCB75F-6R8
SCB75F-6R8
SCB75F-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCB75F-6R8 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCB75F-6R8
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 3.24A 60 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae SCB75F-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 3.24A 60 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166846 pcs Pepa Raraunga SCB75F Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SCB75F Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 3.24A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.24A
I teie nei - Maama 1.68A