Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCR105B-820
SCR105B-820
SCR105B-820
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCR105B-820 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCR105B-820
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 1.57A 280 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae SCR105B-820 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 1.57A 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81870 pcs Pepa Raraunga SCR105B Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SCR105B Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52kHz
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Shielded Inductor 1.57A 280 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.57A
I teie nei - Maama 790mA