Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCR74B-120
SCR74B-120
SCR74B-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCR74B-120 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCR74B-120
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 3A 70 MOHM SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae SCR74B-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 3A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138134 pcs Pepa Raraunga SCR74B Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.327" L x 0.295" W (8.30mm x 7.50mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SCR74B Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 3A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 3A
I teie nei - Maama 1.57A