Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH104R-3R8
SCRH104R-3R8
SCRH104R-3R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCRH104R-3R8 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCRH104R-3R8
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.8UH 6A 15 MOHM SMD
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae SCRH104R-3R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.8UH 6A 15 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165419 pcs Pepa Raraunga SCRH104R Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±30% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SCRH104R Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 595-1407-2
SCRH104R-3R8N
SCRH104R3R8
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.8µH Shielded Inductor 6A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6A I teie nei - Maama 6A