Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SCRH105RY-180
SCRH105RY-180
SCRH105RY-180
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SCRH105RY-180 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SCRH105RY-180
Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 3.42A 46 MOHM SMD
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae SCRH105RY-180 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 3.42A 46 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102951 pcs Pepa Raraunga SCRH105RY Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±30% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SCRH105RY Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) 0.201" (5.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Inductor 3.42A 46 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.42A
I teie nei - Maama 3.2A