Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK/AGC-10-R
BK/AGC-10-R
BK/AGC-10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona BK/AGC-10-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae BK/AGC-10-R
Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae BK/AGC-10-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171066 pcs Pepa Raraunga AGC Series Datasheet
Kāwai Tiaki Awhe Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa AGC
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 283-2622
BK-AGC-10-R
BK/AGC-10R
BK/AGC10R
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.492
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.008 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A Whakaaetanga CSA, UL