Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK/GMC-V-750-R
BK/GMC-V-750-R
BK/GMC-V-750-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona BK/GMC-V-750-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae BK/GMC-V-750-R
Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae BK/GMC-V-750-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26926 pcs Pepa Raraunga GMC Series
Kāwai Tiaki Awhe Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Raupapa GMC
Wā Whakautu Medium Packaging Bulk
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Ētahi Ingoa BK-GMC-V-750-R
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.85
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.213 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, KC-MARK, UL