Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > FP1007R3-R15-R
FP1007R3-R15-R
FP1007R3-R15-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FP1007R3-R15-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FP1007R3-R15-R
Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
650 pcs1300 pcs3250 pcs6500 pcs
Product parameter
Tau Wae FP1007R3-R15-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71529 pcs Pepa Raraunga FP1007 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa FLAT-PAC, FP1007 Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 513-1648-2
FP1007R3-R15-R-ND
FP1007R3R15R
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 150nH
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm
Whakatauranga onamata 61A I teie nei - Maama 76A