Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > FP1109B1-R150-R
FP1109B1-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FP1109B1-R150-R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FP1109B1-R150-R
Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga IND FP 150NH 80A 2PAD SMT
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 101005 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
300 pcs
Product parameter
Tau Wae FP1109B1-R150-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga IND FP 150NH 80A 2PAD SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 101005 pcs Pepa Raraunga FP1109B Series Datasheet
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa FP1109 Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Inductor 55A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Whakatauranga onamata 55A I teie nei - Maama 64A