Home > Hua > Whakawhiti > Papatuku Puku > AP2D200SWBE
AP2D200SWBE
AP2D200SWBE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona AP2D200SWBE me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae AP2D200SWBE
Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae AP2D200SWBE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6335 pcs Pepa Raraunga AP Series Datasheet
Kāwai Whakawhiti Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa AP Pihanga Whakapae Paepae Circular - 13.80mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *AP2D200SWBE
CKN9978
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 125mA (AC), 200mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black