Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Swituku DIP > 219-12LPSRF
219-12LPSRF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 219-12LPSRF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 219-12LPSRF
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 219-12LPSRF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74010 pcs Pepa Raraunga 219 Series Datasheet
Kāwai Whakawhiti He waatea No
Te Whakatau Ngaohiko 20VDC Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Raupapa 219 Pana 0.100" (2.54mm), Full
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 219012LPSRF
21912LPSRF
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te roa 1.258" (31.95mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.160" (4.06mm) Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 2,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Beryllium Copper