Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 402F19212IDT
402F19212IDT
402F19212IDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 402F19212IDT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 402F19212IDT
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 402F19212IDT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5999 pcs Pepa Raraunga 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MHz Crystal
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa 402
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 19.2MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz ±10ppm Crystal 18pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead