Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F37412ITT
416F37412ITT
416F37412ITT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 416F37412ITT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 416F37412ITT
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 416F37412ITT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4646 pcs Pepa Raraunga 416 Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MHz Crystal
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Raupapa 416
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 6pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 37.4MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 37.4MHz ±10ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead