Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F38425CDR
416F38425CDR
416F38425CDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 416F38425CDR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 416F38425CDR
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae 416F38425CDR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134775 pcs Pepa Raraunga 416 Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MHz Crystal
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Raupapa 416
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±20ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead