Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 416F40611ALR
416F40611ALR
416F40611ALR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 416F40611ALR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 416F40611ALR
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae 416F40611ALR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123991 pcs Pepa Raraunga 416 Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MHz Crystal
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Raupapa 416
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakanui i te kaha 12pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 40.61MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40.61MHz ±10ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead