Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 445C23K12M00000
445C23K12M00000
445C23K12M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 445C23K12M00000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 445C23K12M00000
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 445C23K12M00000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126818 pcs Pepa Raraunga 445 Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Momo MHz Crystal
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 445
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 12MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz ±20ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead