Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 520T15CT19M2000
520T15CT19M2000
520T15CT19M2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 520T15CT19M2000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 520T15CT19M2000
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae 520T15CT19M2000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46324 pcs Pepa Raraunga 520 SeriesFrequency Code Table
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.8V
Momo TCXO Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa 520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa Clipped Sine Wave Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±1.5ppm Rautanga 19.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA