Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 588S128X2CTT
588S128X2CTT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 588S128X2CTT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 588S128X2CTT
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC TCXO 12.8000MHZ CLPSNWV SMD
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae 588S128X2CTT Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC TCXO 12.8000MHZ CLPSNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9257 pcs Pepa Raraunga 588 Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 5V
Momo TCXO Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa 588 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa Clipped Sine Wave Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±140ppb Rautanga 12.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA