Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 633E20005C2T
633E20005C2T
633E20005C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 633E20005C2T me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 633E20005C2T
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 633E20005C2T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11213 pcs Pepa Raraunga 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.5V
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 633 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Whakaputa LVPECL Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA