Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 653V2502I2T
653V2502I2T
653V2502I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 653V2502I2T me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 653V2502I2T
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 653V2502I2T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40086 pcs Pepa Raraunga 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 2.5V
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa 653 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Whakaputa LVDS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 66mA