Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > 73WE7R020F
73WE7R020F
73WE7R020F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 73WE7R020F me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 73WE7R020F
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 WIDE
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
In Stock 219368 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 73WE7R020F Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 219368 pcs Pepa Raraunga 73WLx, WEx Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) Raupapa 73WEx
Tuhinga 20 mOhms Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film