Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > 73WL6R024J
73WL6R024J
73WL6R024J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 73WL6R024J me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 73WL6R024J
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
In Stock 693318 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 73WL6R024J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 5% 1W 2010 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 693318 pcs Pepa Raraunga 73WLx, WEx Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±500ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2010
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Raupapa 73WLx
Tuhinga 24 mOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film