Home > Hua > Kaitautoko > Resistor Networks, Rauemi > 744C083821JP
744C083821JP
744C083821JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 744C083821JP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 744C083821JP
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 820 OHM 2012
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae 744C083821JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 820 OHM 2012 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1117969 pcs Pepa Raraunga 740-746(C,X) Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Raupapa 744
Resistor-Ratio-Drift - Te Ratonga Tauritau Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 820 Mana Ma te Mea 125mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2012, Concave, Long Side Terminals
Ētahi Ingoa 744C083821JPTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated