Home > Hua > Kaitautoko > Resistor Networks, Rauemi > 752083330GP
752083330GP
752083330GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 752083330GP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 752083330GP
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae 752083330GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49631 pcs Pepa Raraunga 752 Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±2%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm) Raupapa 752
Resistor-Ratio-Drift - Te Ratonga Tauritau Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 33 Mana Ma te Mea 160mW