Home > Hua > Kaitautoko > Resistor Networks, Rauemi > 766163391GP
766163391GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 766163391GP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 766163391GP
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC
(I roto i nga Tae Uara)
833 pcs
Product parameter
Tau Wae 766163391GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107076 pcs Pepa Raraunga 766 Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±2%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Raupapa 766
Resistor-Ratio-Drift - Te Ratonga Tauritau Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 390 Mana Ma te Mea 160mW
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa 766-163-R390P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 390 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)