Home > Hua > Kaitautoko > Resistor Networks, Rauemi > 767143221GP
767143221GP
767143221GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 767143221GP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 767143221GP
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
(I roto i nga Tae Uara)
1008 pcs
Product parameter
Tau Wae 767143221GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90569 pcs Pepa Raraunga 767 Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±2%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Raupapa 767
Resistor-Ratio-Drift - Te Ratonga Tauritau Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 220 Mana Ma te Mea 200mW
Packaging Tube Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)