Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub, D-Hapene Hononga - Mahinga > 2DB-52PF171F0
2DB-52PF171F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2DB-52PF171F0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2DB-52PF171F0
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CAN2DB-52PF171F0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 2361 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae 2DB-52PF171F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2361 pcs Pepa Raraunga Microminiature 2D Catalog2D Series Datasheet
Kāwai Hononga, Hononga Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Double Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Whakaotihia te Putea i te Huka -
Raupapa Micro, 2D Packaging Bulk
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 52 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Nga Takahanga Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 52 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub, Double Density Tae Black
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:2DB-52PF171
  • Kaihanga:Cannon
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB PLUG 52POS PNL MNT