Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > DAMAM26SNM-F225
DAMAM26SNM-F225
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DAMAM26SNM-F225 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DAMAM26SNM-F225
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae DAMAM26SNM-F225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1538 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Raupapa 24308-Style, D*MAM Packaging Bulk
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal