Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub, D-Hapene Hononga - Mahinga > DBMAMR25SF0
DBMAMR25SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DBMAMR25SF0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DBMAMR25SF0
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25F CRIMP FLOA 50
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5837 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae DBMAMR25SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 25F CRIMP FLOA 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5837 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Hononga, Hononga Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Whakaotihia te Putea i te Huka -
Raupapa 24308-Style, D*MAM Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IDBMAMR25SF0 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Nga Takahanga Tae 500 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Thermoplastic Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position