Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > DCM37SLA197
DCM37SLA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DCM37SLA197 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DCM37SLA197
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 3082 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae DCM37SLA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3082 pcs Pepa Raraunga DCM37SLA197
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Raupapa D*M Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IDCM37SLA197 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A