Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > DCMMP13X6PP
DCMMP13X6PP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DCMMP13X6PP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DCMMP13X6PP
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae DCMMP13X6PP Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1410 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 13W6 Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM Packaging Bulk
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 13 (7 + 6 Coax) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 5A, 7.5A Momo Hoapā Coax and Signal