Home > Hua > Hononga, Hononga > Ngā Kaihautū Porowhita > KJB7T15F19SC
KJB7T15F19SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona KJB7T15F19SC me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae KJB7T15F19SC
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae KJB7T15F19SC Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4681 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Te whakangungu -
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 9-35
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold