Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Kaupapa, Whakaaetanga, Wh > TST12RB06Y
TST12RB06Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TST12RB06Y me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae TST12RB06Y
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT PCB 12POS GOLD SCKT
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae TST12RB06Y Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT PCB 12POS GOLD SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9687 pcs Pepa Raraunga Trident Series Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Raupapa Trident Rectangular Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 192900-0422
192900-0422-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 4 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.531" (13.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.224" (5.70mm)