Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > TST24RB01Z
TST24RB01Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TST24RB01Z me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae TST24RB01Z
Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RECEPT PCB 24POS GOLD PIN
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae TST24RB01Z Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RECEPT PCB 24POS GOLD PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6990 pcs Pepa Raraunga Trident Series Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Cable/Wire
Te whakaheke Unshrouded Raupapa Trident Rectangular
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm) Pitch - Mating 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui -
Ētahi Ingoa 192991-0310
192991-0310-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 4 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.531" (13.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 24 position 0.200" (5.08mm) Whakatauranga onamata 13A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.224" (5.70mm)