Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > CPPC7Z-A7B6-20.0TS
CPPC7Z-A7B6-20.0TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CPPC7Z-A7B6-20.0TS me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CPPC7Z-A7B6-20.0TS
Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
(I roto i nga Tae Uara)
300 pcs
Product parameter
Tau Wae CPPC7Z-A7B6-20.0TS Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30033 pcs Pepa Raraunga CPP Series Datasheet
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 5V
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa FIPO™ CPP Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Whakaputa CMOS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA