TV15C171JB-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TV15C171JB-G me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | TV15C171JB-G |
|---|---|
| Kaihanga | Comchip Technology |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 170V 275V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Tau Wae | TV15C171JB-G | Kaihanga | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 170V 275V DO214AB | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 173977 pcs | Pepa Raraunga | TV15C5V0~441-G |
| Kāwai | Tiaki Awhe | Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 170V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 275V | Ngaohihi - Breakdown (Min) | 189V |
| Momo | Zener | Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB (SMC) |
| Raupapa | - | Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC | Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5.45A | Capacitance @ Frequency | - |