Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > ASOF3S3-010.0M
ASOF3S3-010.0M
ASOF3S3-010.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ASOF3S3-010.0M me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ASOF3S3-010.0M
Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
In Stock 1417 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae ASOF3S3-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1417 pcs Pepa Raraunga ASOF3S3 Series
Kāwai Kiriata, Oscillators, Resonators Tuhinga o mua 3.3V
Momo OCXO Rahi / Rahi 0.810" L x 0.545" W (20.57mm x 13.84mm)