Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > CT6ETV200
CT6ETV200
CT6ETV200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CT6ETV200 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CT6ETV200
Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Tau Wae CT6ETV200 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153314 pcs Pepa Raraunga CT-6 Series
Kāwai Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga Te manawanui ±10%
Kāhua Whakamutunga PC Pins Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Raupapa CT6
Tuhinga Whakatika Cermet Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Ētahi Ingoa CT-6ETV 20 OHM (200)
CT-6ETV200
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment